Medewerkers Steunpunt Limburg

Het team medewerkers van district Limburg is werkzaam op het steunpunt dat in Weert is gevestigd en bestaat uit de volgende personen:

Ina Potting

Ondersteunen van diverse projecten en activiteiten en algemene administratie. Beantwoorden en afhandelen mailtjes en telefoontjes en mensen doorverwijzen naar de juiste personen of organisaties.
i.potting@vvn.nl

Jos Wilms

Ondersteunen van diverse projecten en activiteiten en algemene administratie. Beantwoorden en afhandelen mailtjes en telefoontjes en mensen doorverwijzen naar de juiste personen of organisaties.
j.wilms@vvn.nl

Cobie van der Velden

Ondersteunen van diverse projecten en activiteiten en algemene administratie. Beantwoorden en afhandelen mailtjes en telefoontjes en mensen doorverwijzen naar de juiste personen of organisaties.
c.van.der.velden@vvn.nl

Nicole Oirbons

Projectleider Senioren, Promoteam en Veilig op Weg. Ondersteunen en begeleiden van vrijwilligers en afdelingen.
n.oirbons@vvn.nl

Sanne Beemster

Projectleider Verkeersouders
s.beemster@vvn.nl

Mirjam Lommerse

Projectleider Verkeersexamen
m.lommerse@vvn.nl

Nieki Kleinen

Projectleider Verkeersquiz, Fietsverlichting ‘Laat je zien’, 'Op de Fiets? Even niets ...' Ondersteunen en begeleiden van vrijwilligers en afdelingen.
n.kleinen@vvn.nl

Dave van Bogaert

Districtscontactpersoon, aanspreekpunt voor districtsbestuur en lokale afdelingen, vrijwilligers en externe partners in Limburg.
Projectleider van ‘Samenwerken in de buurt’, Veilige Schoolomgeving, Verkeersbrigadiers, VVN Promoteam
d.van.bogaert@vvn.nl